Poznaj finansowanie nowego Audi A3

Audi w ostatnim czasie cieszy się coraz to większa popularnością. Niemiecki producent skradł serce nie jednego z nas i zawładna naszymi drogami. Bez wątpienia logo marki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnym w ostatnim czasie. W tym artykule chcielibyśmy skupić się na modelu Audi A3 a dokładniej na możliwości jego finansowania. Tak naprawdę miesięczna rata może być o wiele niższa niż mogłoby ci się wydawać.

Co wyróżnia nowe Audi A3?

Audi A3 to luksus i wygoda pod każdym względem. Ten samochód segmentu C produkowany jest już od 1996 roku. Wtedy to właśnie Drik Van Braeckela zaprojetował jego niepotwarzlny desing. Dziś jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli. Powstało ich naprawdę wiele i nie zapowiada się, aby miały stracić na swojej popularności. Kierowcy którzy je wybierają czują pewność i płynność ruchu, której nie zamieniliby na nic innego. Wystarczy raz zakochać się w Audi A3 aby zostać z nim na zawsze.

Komfortowa jazda za niewielką kwotę

Nie każdy z nas może łatwo pozwolić sobie na auto prosto z salonu. Klienci ze względów finansowych często decydują się na zakup używanego auta. Niestety nie zawsze każdy taki zakup dobrze się kończy a w konsekwencji opłaty związane z naprawam są naprawde wysokie. Z pomocą przychodzi możliwość finansowania jaką jest leasing samochodowy. Dzięki VW FS twój wymarzony samochód jest właściwie na wyciągnięcie ręki. Dzięki korzystnym opcją miesięczna rata leasingowa może być naprawdę niewielka.

Finansowanie dostosowane do twoich możliwości

Leasing Audi A3 jest dostosowany do twoich możliwości finansowych. Sam wybierasz parametry, jak:

  • ilość rat
  • wysokość opłaty wstępnej
  • miesięczny limit kilometrów

VW FS staje na wysokości zadania i dba o to, abyś czuł się bezpiecznie i pewnie w swoim pojeździe. Rata jaką będziesz zobowiązany spłacać nie będzie tak wysoka jak mogłoby się wydać. Spowodowane jest to tym, że spłacamy jedynie utraconą wartość podczas użytkowania z samochodu a nie jego całkowitą kwotę. Pod koniec umowy do ciebie należy decyzja, czy spłacasz resztę wartości samochodu i masz go dla siebie na własność czy też tylko zwracasz do salonu.

Oblicz swoją najkorzystniejszą miesięczną ratę leasingu

Chcąc obliczyć miesięczną ratę na leasing Audi A3 tak naprawdę nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy wejść na stronę VW FS i dopasować wszystkie kryteria. W razie wątpliwości, w każdym momencie możesz umówić się na rozmowę z dealerem który odpowie na twoje pytania.

Redakcja hrexecutive.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.