Czym jest finansowanie zakupów?

Potrzebujesz np. dodatkowego towaru albo konkretnego sprzętu dla swojej firmy? Nie masz wystarczająco wolnej gotówki, a chcesz uniknąć mozolnej procedury w banku? Zastanów się nad finansowaniem zakupów w PragmaGO. To wygodne rozwiązanie w nagłych przypadkach – z zakupów możesz korzystać od razu, spłacając je w wygodnych ratach. Na czym dokładnie polega ta opcja i czy każdy może z niej skorzystać? Sprawdź!

Na czym polega finansowanie zakupów?

W biznesie trzeba reagować szybko. Często zdarza się, że pojawia się nagła okazja rynkowa. Co jednak w sytuacji, gdy nie masz wystarczających środków np. na zakupy materiałów czy towarów potrzebnych do realizacji dużego zlecenia? W takim momencie sprawdzi się finansowanie zakupów w PragmaGO!

W tym przypadku po zakupie to nie Ty opłacasz zakupy – robi to PargmaGO przelewem ekspresowym, bezpośrednio na konto dostawcy. Ty spłacasz całość w wygodnych ratach. Możesz podzielić koszt na 3-24 raty. Maksymalna kwota finansowania zakupów to nawet 100 tys. złotych.

Jak działa to rozwiązanie w praktyce? Pan Jacek ma niewielką firmę budowlaną. Pojawia się szansa na duży kontrakt, jednak aktualnie przedsiębiorcy brakuje gotówki, by kupić wszystkie niezbędne materiały budowlane. Z tego powodu robi zakupy i zgłasza się do PragmaGO, która płaci dostawcy przelewem. Pan Jacek rozkłada koszt na 12 rat i opłaca zakupy co miesiąc. Kontrakt przynosi mu spory zysk!

Kto może skorzystać z finansowania zakupów?

Finansowanie zakupów w PragmaGO jest dostępne dla wszystkich firm, które mają numer NIP, są zarejestrowane w Polsce i istnieją na rynku minimum 12 miesięcy. Nie ma znaczenia, w jakiej branży działasz, ilu pracowników zatrudniasz (i czy w ogóle), czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy też spółkę.

Dzięki finansowaniu zakupów:

  • uzyskujesz środki na pokrycie zakupów firmowych, które są niezbędne do prowadzenia biznesu,
  • zapewniasz firmie płynność finansową i możliwość skorzystania z okazji rynkowych,
  • nie musisz korzystać z usług bankowych.

Jak zgłosić fakturę do finansowania?

Finansowanie zakupów w PragmaGO jest szybkie i proste – wszystko odbywa się online. Wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej. Podajesz w nim m.in. dane Twojej firmy, kwotę faktury do opłacenia, dokument potwierdzający zakup i swoje dane kontaktowe.

To znacznie szybsza opcja niż kredyt udzielany w banku, ponieważ nie wymaga wielu formalności. Warunki finansowania dostajesz elektronicznie. Po zapoznaniu się z nimi wysyłasz po prostu kod SMS-em. Bez papierowych umów!

Co więcej, po pozytywnej weryfikacji wniosku otrzymujesz dostęp do Panelu Klienta. Możesz w nim zgłosić więcej faktur – w ramach swojego indywidualnego limitu finansowego. Jeśli chcesz go zwiększyć, wystarczy skontaktować się z PragmaGO. Dzięki temu również kolejne Twoje firmowe zakupy mogą być opłacone w ramach tego rozwiązania!

Dowiedz się więcej – Finansowanie zakupów firmowych PragmaGO

Artykuł sponsorowany

Redakcja hrexecutive.pl