Finansowanie samochodów dla flot

Właściciele firm poszukują jak najszybszych i najtańszych możliwości finansowania swojej floty samochodów.  Spośród możliwych rozwiązań możemy dobrać te, które są najlepsze dla nas na danym etapie rozwoju działalności. W tym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się możliwościom finansowania od VW FS. To niezwykle korzystna okazja o której zdaje sobie sprawę coraz to więcej przedsiębiorców. Zaoszczędzisz w ten sposób nie tylko mnóstwo pieniędzy ale i nerwów.

Korzyści z finansowania floty

Wynajem długoterminowy samochodów w VW FS ma mnóstwo korzyści o których można by mówić naprawdę długo. Co najważniejsze, przez cały ten okres czasu masz zapewnioną obsługę firmowej floty na najwyższym poziomie. Dzięki systemowi raportów menedżerskich, możesz poczuć się pewnie dzięki precyzyjnej kontroli floty. Jeżeli będzie wymagana naprawa, zostanie ona wykonana w ASO przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. W ten sposób zagwarantujesz sobie i swojej firmie bezpieczeństwo na drogach.

Jeżeli chodzi o koszty, miesięczna rata wynajmu nie zmienia się w trakcie trwania umowy. Przez cały ten okres obowiązuje cię ta sama kwota. Nie ponosisz żadnego ryzyka wiążącego z rezydualną wartością oraz kosztami serwisowymi.

Dzięki VS FS zyskujesz więcej

Na samym początku podejmujesz decyzję z jakiego modułu usług wynajmu chciałbyś skorzystać. Wynajem długoterminowy samochodów to temat który warto dobrze przemyśleć. Decydując się na zakup samochodu musisz liczyć się z tymi mniej i bardziej spodziewanymi wydatkami w ciągu roku. Nie raz te koszty mogą cię mocno zaskoczyć. 

Dzięki VW masz szeroki wybór modeli. Możesz być pewny stałej stawki ubezpieczenia podczas całego okresu trwania umowy. Po jej zakończeniu skonsultujesz rozliczenie wysokości kosztów napraw jak i usprawnień przy zużyciu które było ponad normę.

Kto pyta nie błądzi

Jeżeli temat finansowania samochodów dla flod jest jeszcze dla ciebie mało jasny, warto skontaktować się z pracownikiem salonu. Odpowie on na wszelkie nurtujące cię pytania. Na oficjalnej stronie VW FS znajdziesz również mnóstwo przydatnych informacji, których może właśnie szukasz. Podczas trwania finansowania będziesz mieć do dyspozycji opiekuna z wieloletnim doświadczeniem motoryzacyjnym.

Pamiętaj, że kto pyta nie błądzi. Warto dokładnie zapoznać się z tematem zamiast tkwić w niewiedzy.

Redakcja hrexecutive.pl